


1 385 ₴
Показати оптові ціниПорошкове забарвлення, колір чорний, гарантія на покриття три роки.
| Діаметр диска | 14 |
| Ширина обода | 5,5 |
| Типорозмір | 5,5Jx14h2 |
| Крепеж PCD | 4x100 |
| Посадка DIA | 56,6 |
| Вылет ET | 45 |
| Рекомендовані шини | 185/60 R14 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Легкові |
| Тип | Сталевий |
| Діаметр колеса/диска | 14" |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| PCD | 100 |
| ET | 45 |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Ширина диску в дюймах | 5.5 |
| Діаметр ступичного отвору | 56.6 мм |
| Виробник | Кременчуцький колісний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 7.9 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Порошкова |
| Діаметр ободу колеса | R 14" |
| Сумісність з: | Chevrolet AVEO Sedan (T250 T255) 2005-, Chevrolet AVEO Hatchback (T250 T255) 2008-, Chana Benni |
| Марка | Geely |
| Сумісність із маркою | Geely |
| Сумісність із моделлю | CK |
| Модель | CK |