


1 315 ₴
Показати оптові ціниТипорозмір 5.5Jx14H2
Наші колеса мають міжнародний сертифікат якості та відповідають заявленим параметрам.
| діаметр | R14 |
| кріпильні параметри PCD | 4x100 |
| посадка на ступицю DIA | 56.6 |
| вілет ET | 49 |
| рекомендована шина | 175/65R14, 185/70R14 |
| фарбування диска | порошкова, чорний |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КрКз |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Легкові |
| Діаметр колеса/диска | 14" |
| Ширина диску в дюймах | 5.5 |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| PCD | 100 |
| Діаметр ступичного отвору | 56.6 мм |
| Вага | 7.2 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Сталевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daewoo |
| Сумісність із моделлю | Lanos |
| Модель | Lanos |