


1 385 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Легкові |
| Тип | Сталевий |
| Діаметр колеса/диска | 14" |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| PCD | 100 |
| ET | 45 |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Ширина диску в дюймах | 5.5 |
| Діаметр ступичного отвору | 56.6 мм |
| Виробник | Кременчуцький колісний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 7.5 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з: | Chana Benni, Chevrolet AVEO Hatchback (T250 T255) 2008-, Chevrolet AVEO Sedan (T250 T255) 2005-, AVEO, Hyundai i10 (PA) 2007-, Geely CK 2005–, ZAZ Vida |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Aveo |